11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Kresha e Capital T vijnë me risi

Kresha e Capital TKanë bashkuar forcat që në këtë sezon të vijnë me një këngë të re. Bëhet fjalë për dy rep artistët e njohur të skenës sonë Mc Kreshën e Capital T, të cilët shpejt do të vijnë me një projekt në bashkëpunim.

Këtë e ka bërë të ditur Capital T në faqen e tij zyrtare në ‘Twitter’, ku ka lënë mbishkrimin. “Capital T feat. McKresha – Ballin, Video Së Shpejti”.

Duke u bazuar në këtë mbishkrim, duket se edhe klipi i këngës së tyre tashmë ka përfunduar dhe shumë shpejt do të jetë në duart e publikut.

E ata që më së shumti gëzohen sigurisht që janë fansat e tyre të cilët në numër të madh kanë komentuar, duke shprehur që mezi presin risin që do të sjellin dy emrat e njohur të rep skenës sonë.

Më Shumë

21 vite burgim ndaj të akuzuarit për vrasjen axhës së tij në Kijevë të Malishevës

Gjykata Themelore në Gjakovë ka shpallur aktgjykim dënues kundër të akuzuarit B.B., për veprën penale, “Vrasje e rëndë” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose...

Egla Ceno është fituese e edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP

Spektakli i sotëm ka sjellë emocione të forta për katër finalistët. Ne podin final është përballur Egla Ceno dhe Julian Deda. Falë votave të publikut,...

Lajmet e Fundit