12.8 C
Prizren
E diel, 2 Tetor, 2022

Arrestohet një person në Prizren për shantazh ndaj një vajze

Një person dyshohet se ka shantazhuar një vajzë, i njëjti është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Rasti është nën hetime.

Ngjarja ka ndodhur në Prizren

Prizren 28.07.2022 – 14:35. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti e kishte shantazhuar viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e policisë.

Më Shumë

Në Prizren me aktivitete shënohet Dita Botërore e Zemrës

Me dy aktivitete të ndryshme, Drejtoria Komunale e Shëndetësisë në Prizren ka bërë shënimin e Ditës Botërore të Zemrës, raporton PrizrenPress Me aktivitetin e realizuar...

Hendboll, Rahoveci fiton derbin interesant me Vushtrrinë

Në palestrën “Jeton Tërstena – Tota” në Vushtrri të dielën është luajtur derbi i xhiros së dytë të Superligës së Kosovës në hendboll (meshkujt). Në...

Lajmet e Fundit