13.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Arrestohet një person në Vërmicë

Një person është arrestuar në Pikën Kufitare të Vërmicës.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

PKK Vërmicë 15.05.2023-13:40. Bazuar në urdhëresën e gjykatës, është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar për vuajtje të dënimit.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Erdogan gati të dalë në balotazh

Presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan, shkon në balotazhin e së dielës me një miratim kyç nga kandidati që përfundoi i treti në zgjedhjet e...

25 vjet më parë ra në altarin e lirisë dëshmori i parë i Prizrenit, Përparim Thaçi

25 vjet më parë ra në altarin e lirisë dëshmori i parë i Prizrenit futbollisti, Përparim Thaçi Në luftën për liri, dëshmori i parë i...

Lajmet e Fundit