10.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Një person i kërkuar është arrestuar në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës, shkruan PrizrenPress.

PKK Vërmicë  01.03.2023 – 20:45. Në bazë të urdhëresës së Gjykatës është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar, dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Arrestohen dy persona të kërkuar në Prizren

Dy persona janë arrestuar në Prizren. Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të gjykatës. Ata janë dërguar në vuajtje të dënimit. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/ • Fsh. Piranë, Prizren 28.03.2023-12:40....

Rrëzohet një punëtor i ndërtimit në Prizren

Një punëtor është rrëzuar duke punuar në një kompani të ndërtimit në Prizren. Viktima, siç njofton Policia e Kosovës është duke u trajtuar në Spitalin...

Babait

Lajmet e Fundit