13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Aurela Gaçe, diva që nuk njeh limite

Aurela Gaçe ne skeneAurela Gaçe ka treguar gjithmonë se në skenë është një tërmet i vërtetë. Performancat e saj, zëri potencial dhe veshjet ekstravagante e kanë bërë këtë këngëtare ndër më të preferuarat nga fansat të cilët e ndjekin kudo nëpër clubet e natës.

Aurela shpalos gjithmonë risi, dhe siç përmend shpesh ajo, pavarësisht moshës, në shpirt është si një vajzë e vogël e cila i gëzohet çdo detaji.

Këngëtarja është aktive çdo orë në rrjetet sociale ku tregon veprimtaritë e saj të përditshme me vajzën e saj të cilën nuk e fsheh nga mediat por përkundrazi nxjerr më mirë anën e mëmësisë.

Por ajo që të bën përshtypje janë albumet e fotove në skenat e klubeve dhe skenave të ndryshme. Si një luaneshë e vërtetë kërcen dhe këndon me brohoritje duke i kujtuar të gjithë publikut që e ndjekin se Aurela nuk është zbehur aspak, por është në kulmin e suksesit dhe kjo do jetë për një kohë të gjatë./Oranews/

Më Shumë

Rusia po përgatitet për një fushatë të madhe rekrutimi me ‘400,000 trupa’ – Zelensky refuzon thirrjet për negociata me Putinin

Mediat ruse po raportojnë se autoritetet po përgatiten të fillojnë një fushatë të madhe rekrutimi ushtarak me qëllim të regjistrimit të “400,000 trupave shtesë”. Dhe...

Prizren: Takohet Komisioni për Regjistrimin e Popullsisë, flasin për procesin që nis në shtator

Sot në Prizren u mbajt takimi i parë i Komisionit Komunal për Regjistrimin e Popullsisë, Ekonomive Familjare dhe Banesave, që do të fillojë si...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit