3.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

Ballkani dhe Prishtina do ta kenë një përballje kokë më kokë në Turqi

Ballkani dhe Prishtina do ta kenë një përballje kokë më kokë në Turqi në muajin e parë të vitit 2024.

Kampioni aktual i Kosovës do të ballafaqohet me fituesen e Kupës së Kosovës, Prishtina në ndeshjen e Superkupën e Kosovës, shkruan “Gazeta Express”.

Kjo ndeshje, e cila pritet të jetë spektakolare, do të luhet më 20 janar të vitit që vjen në Antalya.

Rivaliteti mes dy klubeve është rritur kohëve të fundit, mbi të gjitha jashtë fushës së blertë për garën se cili është klubi më i madh në Kosovë.

Më Shumë

Policia e Kosovës shqipton 2314 gjoba në trafik në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës ka shqiptuar 2314 gjoba në trafik gjatë 24 orëve të fundit. Ndërkaq aksidente me të lënduar në këto 24 orë janë gjithsej...

Kryetari i Malishevës mbledh Këshillin e Drejtorëve, kërkon angazhim maksimal në realizimin e projekteve

Nën drejtimin e të parit të Komunës së Malishevës, Ekrem Kastrati, është mbajtur mbledhja e radhës e Këshillit të Drejtorëve komunalë. https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/ Në këtë mbledhje ku...

Lajmet e Fundit