-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Ballkani niset për përgatitje në Turqi

Kampioni në fuqi i Kosovës, FC Ballkani, është nisur për në Turqi për përgatitjet para fillimit të stinorit pranveror.

Një kamp stërvitor dyjavor i pret lojtarët e klubit suharekas, për t’u përgatitur sa më mirë për vazhdimin e sezonit 2022/23 në Superligën e Kosovës.

Ata përmes disa fotografive kanë njoftuar se sot në mëngjes janë nisur për në Antali.

Ndërkohë, më 21 janar në Antali do ta zhvillojnë ndeshjen e Superkupës kundër Llapit.

 

Më Shumë

Pas sherrit të bujshëm, Cllevio dhe Noizy fotografohen së bashku

Pak kohë më parë u rrethuam nga lajmet pët përplasjet mes reperit Noizyt dhe mbretit të Tik Tok Cllevios, ku veç dhunës nga njëri...

Shkolla e fshatit Gorozhup të Hasit nuk ofron kushte për mësim

Shkolla fillore në Gorozhup të Hasit po përballet me probleme infrastrukturore pasi ambientet e brendshme të kësaj shkolle po krijojnë lagështirë, duke mos krijuar...

Lajmet e Fundit