16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Bardhi dhe Alketa vijnë me “Mi amor”

Artistët e njohur shqiptarë, Bardhi dhe Alketa, kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Mi amor” mban titullin kënga, të cilën e ka shoqëruar edhe me një videoklip të veçantë.

Këngëtarët vijnë me një paraqitje të mrekullueshme në klip, gjersa nga fansat konsiderohen ‘si një dyshe e përsosur’.

Projekti i tyre u kompletua në studion e SBS Entertainment nga Çelik Lipa, meqenëse të dy janë nga i njëjti label.

Të njëjtit deri më tani kanë sjell edhe bashkëpunime të tjera që dolën mjaft të suksesshme.

Ata numërojnë bashkë edhe hitet e tjera si: “Mfal” dhe “Emanuela”.

Bardhi dhe Alketa krahas projekteve po vazhdojnë të jenë tejet të angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/

 

Më Shumë

Rasti “Burdushi”, eksperti financiar thotë që të hyrat nga “Western Unionin” nuk ishin në raportin final të ATK-së

Eksperti financiar, Ramadan Ferizi, ka thënë se raporti final i departamentit të hetimeve tatimore të Administratës Tatimore të Kosovës (ATK),  ka përfshirë të hyrat...

Limaj: Do mbahem mend se e kam nxjerr Kosovën prej lloçit – i kam ndërtu autostradat

Fatmir Limaj – Kryetari i Nismës Socialdemokrate, ka thënë se në politikë do të mbahet mend që të ndihen krenarë nipërit dhe mbesat e...

Lajmet e Fundit