5.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Begaj uron besimtarët islam për Fitër Bajram

RagipBegaj-kryetariMalishevesEdhe kryetari i Malishevës, Ragip Begaj ka uruar për festën e Fitër Bajramit.

“Më lejoni që tua uroi festën e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve mysliman në Malishevë dhe të gjithë qytetarëve tanë që punojnë dhe jetojnë në botën e jashtme . Me fat festa e Fitër Bajramit!”, thuhet në urimin e Begajt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Arrestohet për kanosje një person në Damjan të Hasit, i konfiskohen dy revole me 30 fishekë

Një 32-vjeçar është arrestuar nën dyshimin se ka kanosur një person derisa Policia e Kosovës ia kanë konfiskuar dy revole me 30 fishekë. Ngjarja ka...

Haxhi Avdyli vitin e kaluar ishte pajisur me Pasaportë Diplomatike

Deputetët e Kuvendit të Kosovës ndër privilegjet e shumta kanë të drejtë të pajisen edhe me pasaportë diplomatike. Pra, të zgjedhurit e popullit kanë të...

Lajmet e Fundit