30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Bleona irritohet: Të pasmet e mia nuk i bëj fotoshop

Bleona14-28Këngëtarja Bleona Qerreti ka postuar në rrjetin social Facebook foto vetëm me të brëndshme të bëra në tualet.

“Për të gjithë ata që i ka “zënë” halli me fundshpinën time, po publikoj këto foto, për të kuptuar njëherë e mirë qe imazhet e mia nuk janë fotoshop. Jeta juaj, po dhe më vjen shumë keq për këtë… Gjeni diçka të re për tu marrë o gazetarë”, ka shkruan ndërkohë ajo.Bleona-te pasmet

Më Shumë

Moti sot me diell dhe vranësira të shpërndara

Të dielën parashihet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës thotë se sot pritet të ketë rritje të...

Totaj pranon studimin e projektit të teleferikut për në Kalanë e Prizrenit

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, tha se sot se ka pranuar studimin e fizibilitetit dhe studimin gjeoteknik për ndërtimin e strukturës dhe teleferikut për...

Lajmet e Fundit