21.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Bleona ua çelë sytë këtë mëngjes, duket kaq joshëse (Foto)

Bleona është duke shijuar totalisht jetën e saj. Ajo çdo ditë po shfaqet më e freskët dhe më joshëse.

Me një fustan të shkurtër e me qenin e saj aq të lezetshëm, bukuroshja shqiptare ka pozuar në mes të Los Angelos-it, në Kaliforni, shkruan Indeksonline.

Kësaj foto të “nxehtë” ajo ia ka shtuar edhe një mbishkrim.

“Jeta është shumë e shkurtër për të veshur rroba të mërzitshme”, ka shkruar ajo.

Bleona ka bërë me dije se fustani që mban veshur është nga “Channel”.

TEMAT:

Leao ëndërron fitimin e Ligës së Kampionëve me Milanin

Rafael Leao vazhdon të jetë lojtari kryesor i Milanit dhe këtë ai e dëshmoi edhe në fundjavë. Sulmuesi portugez realizoi një gol të bukur të...

Një muaj paraburgim për të dyshuarin e vrasjes në Malishevë

Gjykata Themelore në Gjakovë  ka caktuar një muaj paraburgim të pandehurit I.Z. për shkak të dyshimit se ka kryer veprën “vrasje” dhe “mbajtje në...

Lajmet e Fundit