-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Blero dëshiron të shkojë në Brazil

Blero5-27Këngëtari i mirënjohur Blero tregon se nuk i ka fort në qejf njerëzit me dy fytyra, ndërkaq thekson se ka shumë të meta. Të gjitha këto dhe shumëçka tjetër rreth jetës së tij i ka thënë ai vetë në një intervistë për gazetën Tribuna.

Tribuna: Si e kujtoni fëmijërinë tuaj me pak fjalë?
Blero: Shumë fëmijëri e lumtur dhe pa probleme.

Tribuna: Cili është libri dhe filmi që ju kanë lënë më së shumti përshtypje?
Blero: Libri që më ka lënë më së shumti përshtypje është ‘Gjuetari i balonave’, dhe filmi ‘Die Hard’

Tribuna: Cili është gjësendi më i shtrenjtë në dollapin tuaj?
Blero: Nuk preferoj të flas shumë për këso lloj gjërash, por kemi edhe gjësende të lira por edhe të shtrenjta.

Tribuna: Cila është e meta juaj më e madhe?
Blero: Kam shumë hahah…

Tribuna: Çfarë vëren fillimisht te një femër?
Blero: Nuk po di, tash nuk shoh ashtu se jam i martuar, po krejt ato që i kam vërejtur te gruaja ime janë ato që kam vërejtur te një femër.

Tribuna: Cilëve tipa të njerëzve ju ikni?
Blero: Njerëzit që janë me dy fytyra.

Tribuna: Hobi juaj i preferuar?
Blero: Futbolli.

Tribuna: Çfarë mund të ju nervozoj në moment?
Blero: Nuk nervozohem në moment.

Tribuna: Kur keni kërkuar për herë të fundit ndihmë?
Blero: Nuk e mbaj mend.

Tribuna: Cila është frika juaj më e madhe?
Blero: Zoti.

Tribuna: Pa çfarë nuk dilni kurrë nga shtëpia?
Blero: Pa para në xhep.

Tribuna: Çfarë i thoni më së shpeshti vetes kur shikoheni në pasqyrë?
Blero: Nuk kam menduar asnjëherë për këtë.

Tribuna: Kur për herë të fundit keni hipur në trafik urban?
Blero: Ka shumë kohë që s’kam hipur.

Tribuna: Nëse i kishit fituar në lotari 1 milion euro ku i kishit shpenzuar më parë?
Blero: Gjysmën familjes sime e gjysmë tjetër njerëzve në nevojë.

Tribuna: Destinacioni i juaj i ëndrrave?
Blero: Për momentin Brazili.

Tribuna: A bëni punë shtëpie?
Blero: Nganjëherë.

Më Shumë

Rita Ora shijon momentet në para-ndejën e ‘Grammy Awards’ me bashkëshortin e saj – Taika Waititi

Rita Orës iu bashkua bashkëshorti i saj Taika Waititi në para-ndejën e “Grammy Awards 2023” të mbajtur në ‘Limitless’, në Los Angeles të premten. Këngëtarja...

Blero ia fsheh fytyrën të dashurës së re

Këngëtari i njohur, Blero, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e tij private. Artisti nga Mitrovica vitin e kaluar i dha fund...

Lajmet e Fundit