0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Taylor Swift me listë për të dashurin!

Taylor SwiftKëngëtarja me një trup mbresëlënës dhe me një stil unik ende nuk ka të dashur, bëhet fjalë për këngëtaren Taylor Swift e cila e ka bërë një listë se si duhet të jetë i dashuri i saj i ri. Ajo beson se do të dal djali perfekt në pah dhe do të ia plotësoj këto kushte.

Taylor Swift ka pasur disa lidhje të dështuara përfshirë lidhjet me Jake Gyllenhaal, Harry Styles dhe John Mayer, dhe ende vazhdon të jetë beqare, mirëpo ajo ka përgatitur një listë më gjërat qe duhet ti këtë i dashuri i ri saj. Sipas 24 vjeçares djaloshi perfekt duhet të jetë i motivuar për karrierë, të dije të flasë së paku dy gjuhë, të jetë njeri familjarë, të ketë një motër sepse motra do ta bënte atë të dashur më të mirë, të ketë marrëdhënie të mira me prindërit sidomos me nënën por jo të jetë çun mamaje. Taylor beson qe do të dal dikush që do ti plotësoj këto kushte

Më Shumë

Përfundon gjykimi ku paditësi pretendon se SHSKUK ka përzgjedhur kundërligjshëm drejtoreshën e Spitalit “Daut Mustafa” në Prizren

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të hënën, ka përfunduar gjykimi në kontestin civil ndërmjet paditësit L.G dhe të paditurës Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i...

Arrestohet personi i kërkuar në Vërmicë

Një person i kërkuar është arrestuar në Vërmicë. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës, përcjell ‘PrizrenPress’ PKK Vërmicë 25.01.2023 – 18:10. Në bazë...

Lajmet e Fundit