14.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Dafina Zeqiri vjen me poza provokuese në të zeza

Artistja e njohur, Dafina Zeqiri ka qenë mjaft aktive gjatë kësaj vere me projekte muzikore.

Dafina së fundmi publikoi një sërë fotografish të reja në të cilat shfaqej mjaft atraktive, shkruan arbresh.info

Ajo kishte veshur një palë pantallona të zinj dhe një bluzë të zezë me prerje te pjesa e dekoltesë, e cila vinte në pah tatuazhet dhe gjoksin e saj atraktiv.

   
Në qafën e saj, interpretuesja e hitit “Dashni” kishte vendosur gjithashtu një sërë gjerdanësh, të cilët i jepnin edhe më tepër shkëlqim pamjes së saj.

“Dhimbje dhimbje” mban titullin kënga e saj e fundit.

Më Shumë

Kuvendi nuk miraton Rezolutën e PDK-së për grevën në arsim

Kuvendi i Kosovës pas debatit për grevën në arsim nuk ka miratuar Rezolutën për grevën në arsim, të propozuar nga Partia Demokratike e Kosovës.   67...

“Unë t’vras”/ Burri në Mamushë kërcënon me vdekje fqinjin e tij për shkak të parkingut të lokaleve

Mosmarrëveshjet mes qytetarëve të Kosovës lindin për arsye të ndryshme. Ato shpesh herë eskalojnë në ofendime, të shara e kërcënime në drejtim të njëri-tjetrit,...

Kolona e pestë

Lajmet e Fundit