17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Ballkani – Bate Borisov

Dolën në shitje biletat për ndeshjen Ballkani – Bate Borisov, e vlefshme për aktin e parë të finales kualifikues në Ligën e Konferencës.

Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi nga Suhareka, përmes një postimi në faqen zyrtare në Facebook.

Kampioni në fuqi i Kosovës njoftoi se shitja e biletave në formën fizikisht do të fillojë në orën 13:00 deri në orën 21:00, te zyra e klubit në Stadiumin e qytetit të Suharekës.

Më poshtë ju sjellim linkun ku mund t’i rezervoni biletat online:

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do?fbclid=IwAR2s4OgO35QlkW7TeblNJJpuMm6clOhtK4U-g5o8VenmEKlEwCuujktklcI

Ndeshja e parë ndaj Bate Borisovit do të zhvillohet nesër (e enjte), në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Postimi i plotë (pa ndërhyrje):

Të dashur tifozë,

Për të gjithë ju që dëshironi të pajiseni fizikisht me biletën tuaj, për aktin e parë të finales kualifikuese në UECL, te zyra e klubit në stadiumin e qytetit në Suharekë, ju mirëpret ekipi asistues, të cilët do t’ua mundësojnë secilit prej jush, ta rezervoni ulësen tuaj për ndeshjen Ballkani vs Bate Borisov.

Nga ora 13:00 e deri në orën 21:00, jemi në dispozicionin tuaj.

Më Shumë

Guardiola: Realiteti është se jam më afër largimit sesa qëndrimit në City

Trajneri Pep Guardiola është tashmë në librin e historisë së Manchester City dhe Premier Ligës. Kampionati i tij i katërt radhazi anglez këtë vit,...

Moti sot me diell dhe vranësira

Moti sot parashihet të mbajë me diell dhe vranësira. Kohë pas kohe pritet të ketë rrebeshe lokale shiu në shkallë vendi, sidomos gjatë orëve të...

Lajmet e Fundit