20.8 C
Prizren
E hënë, 15 Gusht, 2022

Dasma kthehet në tragjedi/ Dhëndrri qëlloi me armë zjarri, vret gabimisht shokun

Një dasmë u kthye në tragjedi në Indi pasi dhëndëri qëlloi për vdekje shokun e tij gabimisht, pasi qëlloi me armë zjarri në dasmën e tij.

Manish Madheshia qëlloi në ajër dhe plumbi “endacak” vrau shokun e tij të ushtrisë.

Ngjarja ka ndodhur në veri të Indisë.

Policët identifikuan viktimën si Babu Lal Yadav, 35 vjeç.

Pamjet rrëqethëse tregojnë Madheshinë duke u emocionuar kur i jepet arma, para se të qëllojë në festë.

35-vjeçari u rrëzua papritmas në tokë. Yadav u deklarua i vdekur pas mbërritjes në spital.

Më Shumë

City hedh poshtë pretendimet se ka arritur marrëveshje me Barcelona-n për Silva-n

Bernardo Silva po kërkon të largohet nga Manchester City këtë verë. Portugezi synon të ndryshojë ambient dhe Barcelona është destinacioni i preferuar. Sipas mediave britanike,...

‘Është mënyrë jetese’, Balje: Vajzat myslimane nuk dinë të jetojnë pa shami

Duda Balje, deputete e kuvendit të Kosovës e cilësoi të padrejtë urdhrin administrativ që nuk lejon vajzat të mbajnë shami në shkollë. Balja tha se për...

Lajmet e Fundit