22.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Dhunë familjare në Suharekë – arrestohet i dyshuari

Një rast i dhunës në familje është raportuar brenda 24 orëshit të fundit në Suharekë, raporton PrizrenPress.

Sipas raportit të policisë, të mërkurën rreth orës 20:17, është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Policia ka njoftuar se i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com

Më Shumë

Shqipe Kastrati dhe Fedi vijnë me “Dy tre javë në vit”, kjo është kënga më e bukur që e keni dëgjuar

“Dy tre javë në vit” është projekti më i ri muzikor i këngëtares së madhe Shqipe Kastrati në bashkëpunim me Fedin. Këngëtarja e mirënjohur e...

Katër raste të dhunës në familje për 24 orë në Kosovë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë raportuar katër raste të dhunës në familje gjatë 24 orëve të fundit. Sipas policisë, tri raste...

Lajmet e Fundit