-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Djali rrah prindërit në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren pasi ka shkaktuar dhunë fizike ndaj nënës dhe babait të tij.

Policia njofton përmes raportit 24 orësh se viktimave u është ofruar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje

Më Shumë

Tragjedi në Katar: Vdes papritur një nga personat kyç të “Kupës së Botës”

Roger Pearce, drejtor teknik i ITV Sport, vdiq në Katar teksa po punonte për Kupën e Botës të këtij viti. Pearce vdiq në moshën 65-vjeçare...

Kurti: Më ftuan për të bërë marrëveshje para marsit 2023, për atë shkova në Bruksel – nuk është hera e parë që kemi mospajtime...

Kryeministri Albin Kurti ka folur për raportet e tij me Përfaqësuesin e Lartë të BE-së, Josep Borrell, ku ka thënë se nuk është hera...

Lajmet e Fundit