6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

“Dua vetëm të ikësh ti”, çifti drejt ndarjes, çfarë ndodhi në dhomën e gjumit?

Luizi dhe Kiara kanë vazhduar përplasjen që kishin.

Ata në dhomën e gjumit kanë filluar që të sqarohen për injorimin që Kiara i ka bërë Luizit gjatë kohës sa ishte i sëmurë.

Kiara e ka refuzuar dhe i ka kërkuar disa herë të largohet prej saj, por kësaj radhë Luizi i vendosur ia ka bërë të qartë.

Ai është shprehur se është e disata herë që kjo i kërkon të largohet dhe këngëtari kurrë nuk e ka bërë.

Sipas tij në momentin kur t’ja kërkoj këtë gjë do t’ja thotë vetëm një herë.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Nuk po e zgjidh dot tani se po me dhemb dhe mua koka

Luizi: Do ndonjë ilaç

Kiara: Nuk dua ilaç, dua vetëm të ikësh ti.

Luizi: E sata herë është që më thua ik moj Kiara? Prej gojës time s’ka dal asnjëherë kjo fjalë por kur të dal ke për ta dëgjuar vetëm një herë.

Më Shumë

Poezia dhe gjinjtë e silikonit / Ilire Zajmi

Shkruan: Ilire Zajmi Çfarë vlerash mund të përfaqësojë poezia në një shoqëri moderne, protagoniste të “buzëve e gjinjve të silikonit”? Nëse roli i poezisë do të...

Dronët kamikazë të ushtrisë ukrainase shkatërrojnë dy sisteme raketore ruse Tor, Shërbimi Sekret i Kievit publikon pamjet

Shërbimi Sekret i Ukrainës ka publikuar pamjet e një operacioni të suksesshëm në lindje të vendit, ku përmes dronëve kamikazë kanë arritur të shkatërrojnë...

Lajmet e Fundit