16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

“Dua vetëm të ikësh ti”, çifti drejt ndarjes, çfarë ndodhi në dhomën e gjumit?

Luizi dhe Kiara kanë vazhduar përplasjen që kishin.

Ata në dhomën e gjumit kanë filluar që të sqarohen për injorimin që Kiara i ka bërë Luizit gjatë kohës sa ishte i sëmurë.

Kiara e ka refuzuar dhe i ka kërkuar disa herë të largohet prej saj, por kësaj radhë Luizi i vendosur ia ka bërë të qartë.

Ai është shprehur se është e disata herë që kjo i kërkon të largohet dhe këngëtari kurrë nuk e ka bërë.

Sipas tij në momentin kur t’ja kërkoj këtë gjë do t’ja thotë vetëm një herë.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Nuk po e zgjidh dot tani se po me dhemb dhe mua koka

Luizi: Do ndonjë ilaç

Kiara: Nuk dua ilaç, dua vetëm të ikësh ti.

Luizi: E sata herë është që më thua ik moj Kiara? Prej gojës time s’ka dal asnjëherë kjo fjalë por kur të dal ke për ta dëgjuar vetëm një herë.

Më Shumë

MKRS-ja shkruan për koncertin e mbrëmshëm të Shkurte Fejzës: I solli publikut emocione të mëdha

“Me këngë të paharrueshme që për pesë dekada ka mbajtur gjallë atdhedashurinë e shqiptarëve dhe rezistencën e tyre, mbrëmë këngëtarja Shkurte Fejza i solli...

Një i lënduar në një aksident mes dy veturave në Prizren

  Një aksident mes dy veturave ka ndodhur në Prizren, si pasojë e të cilit është lënduar një person. Policia njofton se përveç lëndimeve si pasojë...

Lajmet e Fundit