26.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Dy të dehur rrihen në Prizren, i shkaktojnë lëndime njëri-tjetrit

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy persona janë rrahur në mes veti në Prizren.

Sipas policisë, ata në momentin e ngjarjes kanë qenë në gjendje të dehur.

Të dyshuarve u është ofruar tretman mjekësor.

Rr. Sylejman Vokshi, Prizren 30.06.2023 – 02:00. Njësitet policore pas pranimit të informatës për një rast rrahje kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë hasur dy të dyshuar meshkuj kosovarë në gjendje të dehur, të cilët ishin rrahur në mes veti, duke i shkaktuar lëndime njëri-tjetrit.Të dyshuarve u është ofruar tretman mjekësor.Në konsultim me prokurorin të dyshuarit, pas këndelljes lirohen në procedurë të rregullt

Më Shumë

Nga një ëndërr e bukur, tek një realitet i madh

Duke ndjekur dokumentarin "The Bajraktari Journey" Shkruan: Prend Ndoja, New York Në një ambient të zgjedhur në Yonkesrs të New York-ut, ishin bashkuar shumë personalitete të...

Ndërron jetë Metë Shatri, ish-zyrtar i Drejtorisë së Arsimit në Prizren

Ka ndërruar jetë Metë Shatri, ish-zyrtari i Drejtorisë së Arsimit në Prizren dhe anëtar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Lajmi i hidhur është...

Lajmet e Fundit