28.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Elina Duni, të shtunën koncert në Prishtinë

Elina Duni koncertElina Duni do të prezantohet me koncert të hapur në Prishtinë për këtë paraqitje të saj është mësuar edhe nga posteri tashmë i publikuar.

Këngëtarja e njohur shqiptare Elina Duni do të prezantohet me këngët nga albumi i saj i fundit “Muza e Zezë”, e cila do të jetë e përcjell edhe nga këngëtari tjetër shqiptar, Vlashent Sata.

Koncerti do të mbahet te Sheshi i Nënës Terezë në Prishtinë, më 21 qershor, dhe ky koncert është mbështetur nga Ambasada Franceze, Komuna e Prishtinës dhe Alliance Française.

Më Shumë

Komuna e Dragashit apelon për kujdes të shtuar lidhur me zjarret 

Drejtoria për Mbrojtje, Shpëtim dhe Shërbime Publike në Komunën e Dragashit ka kërkuar nga qytetarët e kësaj ane që të jenë të kujdesshëm me...

DokuFest sivjet rrugëton me temën e ndryshimeve globale, ‘New Order’

Festivali Ndërkombëtar i Filmit të Shkurtër dhe Dokumentar, “DokuFest” ka vendosur ta organizojë edicionin e 23-të nën temën “New Order”. Tranzicioni i shpejtë global, luftërat,...

Lajmet e Fundit