19.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Elvis Pupa deklaroi se flenë në dhoma të ndara, flet bashkëshortja e aktorit: Ne rrimë bëjmë qejfet tona dhe kur…

Bashkëshortja e Elvis Pupës, Belina Pupa ishte sot në një lidhje “Skype” me emisionin “Wake Up” në Top Channel, ku foli për rrugëtimin e aktorit të njohur në “Big Brother VIP2”.

Ndër të tjera, ajo u pyet edhe për deklaratën që ka bërë Visi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, se të dy flenë në dhoma të ndara.

Ajo shprehet se është e vërtetë deklarata e Visit dhe se arsyeja pse flenë të ndarë është sepse ai gërhet dhe Belina e ka gjumin shumë të lehtë. Fakti që flenë në dhoma të ndara, sipas saj nuk do të thotë se nuk duhen.

Enxhi Nasufi: Brenda shtëpisë së Big Brother Visi ka ndarë diçka me banorët, nuk e dimë nëse ka qenë një batutë apo diçka e vërtetë, ai ka rrëfyer se prej disa vitesh ju flini në dhoma të ndara, na i shpjego pak këtë bisedën.

Belina Pupa: Ideja është që ne kemi 13 vite të martuar bashkë, ne jemi martuar se jemi dashur vërtet dhe vazhdojmë të duhemi vërtet. Përsa i përket kësaj pjesës së gjumit, ne rrimë bëjmë qejfet tona dhe kur është momenti pastaj flemë gjumë veç e veç. Gjumin e kam shumë problem, po të fluturojë një mizë tek dhoma ime unë e dëgjoj, e kam shumë të lehtë gjumin dhe Visi ka problemin e gërhitjes, prandaj e kemi bërë këtë gjë. Në mëngjes kemi një rregull, o vjen njëri tek tjetri o shkon tjetri tek njëri, kështu që kush çohet i pari.

Më Shumë

Itali-Shqipëri, formacionet e mundshme

Kampionati Evropian nis sonte me duelin Gjermani-Skoci me fillim nga ora 21:00. E nesër në mbrëmje do të luajë Kombëtarja e Shqipërisë ndaj Italisë. Italianët janë...

De Biasi: Shqipëria më ndryshoi jetën, por në Dortmund bëj tifo për Italinë

Kualifikoi i pari Shqipërinë në një fazë finale të Evropianit dhe tani flet me krenari. “Jam krenar pasi kam dhënë edhe unë një kontribut për...

Lajmet e Fundit