-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Eqrem Kryeziu: Në rrethana të turpshme, heshtja është fjala ime

Eqrem KryeziuEqrem Kryeziu, dikur njëri prej udhëheqësve të LDK’së, ka vendosur të mos e flas për rezultatin e LDK-së dhe as për rezultatin e tij dëshpërues në zgjedhje, ku nuk ka mundur të bëhet deputet.

Sidoqoftë, ai në Facebook, ka shkruar një koment, duke thënë se nuk dëshiron të flas në këto rrethana të turpshme.

Prandaj, ai ka vendosur të heshtë.

“Në rrethana të turpshme. Heshtja është fjala ime”, ka shkruar Kryeziu.

Më Shumë

Lajmet e Fundit