7.8 C
Prizren
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

“Ezeli” pushime luksoze me aktoren.

ezeliAktori turk Kenan Ä°mirzalıoÄŸlu duket më i dashuruar se kurrë. Ai sipas mediave roze ne Turqi po vazhdon pushimet me të dashurën e tij, Berrak Tüzünataç.

Dy aktoret u takuan në xhirimet e serialit Ezel, ku ajo u paraqit në rolin e Bades dhe per disa seri luajti rolin e te dashures se Ezelit.

Ata janë parë së bashku në Bodrum në një hotel luksoz.

Më Shumë

Kylian Mbappe ‘zyrtarizon’ largimin me parametra zero nga PSG

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe raportohet se ka informuar klubin se do të largohet nga “Parc des Princes” këtë verë. Vitet e fundit, e...

LSHKSHA “Aleksandër Moisiu” në Austri shënon përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës me një aktivitet letrar-kulturore

Lidhja e Shkrimtarëve dhe Krijuesve Shqiptarë në Austri „Aleksandër Moisiu“, Vjenë, në bashkëpunim me ambasadën e Republikës së Kosovës në Austri dhe me rastin...

Lajmet e Fundit