17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Fejohet këngëtari Ed Sheeran

Ed SheeranEd Sheeran është fejuar me një femër misterioze që punon në sektorin ushqimor.

Bëhet fjalë për një vajzë me origjinë greke të cilën e ka takuar ndërsa ishte në turne.

“Punon për një agjenci ushqimesh: në të vërtetë jo tamam për një kompani, punon për një shef kuzhine”, ka thënë këngëtari për të fejuarën e tij, pa dhënë detaje të tjera. Sheeran mesa duket ka gjetur “zjarrin e tij të këndshëm” dhe “inteligjent” duke rrëfyer për Us Weekly se është shumë i dashuruar dhe njëkohësisht i gëzuar që ia ka prezantuar miqve dhe prindërve

Më Shumë

Chris Hemsworth do të nderohet me një yll në “Walk of Fame” në Hollivud!

Superylli i Marvel, Chris Hemsworth është planifikuar të marrë një yll në "Walk of Fame" në Hollivud. Aktori i "Thor" do të jetë personazhi...

Plagoset me armë zjarri një person në Nashec të Prizrenit

Një person është plagosur me armë zjarri në mbrëmjen e së premtes në fshatin Nashec të Prizrenit. Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhnësi i...

Koha dritëplotë

Lajmet e Fundit