0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Flori Mumajesi lojra erotike në skenë

Flori Mumajesi lojra erotikeKëngëtrari Flori dhe “Threedots” kanë ndezur skenën e në një nga klubet e Tiranës duke e shëndërrruar mbrëmjen në një show gjigand, ku ka performuar hitet e tij ndër vite.

Ai ka performuar në skenë ku si rrallë më parë duke bërë përshtypje me lojrat erotike që bëri me një grup balerinash seksi teksa këndonte këngën e tij më të fundit “Ta boja me drita”.

Këto ishin momentet më provokuese të tij pas mesnate ku ritmi i koncertit arriti kulmin, show i cili zgjati deri në orët e para të mëngjesit.

Më Shumë

“Kamionë me arkivole për ushtarët rusë” shihen në qytetin ukrainas Khrustalnyi

Një gazetar ukrainas ka shpërndarë një video, ku shihet sesi një kamion mbushet me arkivole të përgatitura për ushtarët e mobilizuar rusë. Denys Kazanskyi postoi...

Prizren, 6 aktakuza kundër 11 personave, për vepra të ndryshme penale

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur gjashtëdhjetedy (62) aktakuza kundër shtatëdhjetedy (72) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Lajmet e Fundit