-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Ardit Gjebrea preferon Dafina Zeqirin

Arditi-DafinaArdit Gjebrea ka lavdëruar këngëtaren Dafina Zeqiri. Madje Gjebrea e cilëson si një “zë ndër më të mirët”.

“Dje me Duffy’e Nga artistet e brezit te muzikes se sotme, Dafina Zeqiri ze nje vend teper te vecante ne konsideraten time. Vertete nje nga pak me te mirat”, shkruan ai në Facebook.

Më Shumë

MASHTI rishikon udhëzimet për licencimin dhe performansën e mësimdhënësve

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI), është duke i rishikuar dy udhëzime administrative që kanë të bëjnë me licencimin dhe vlerësimin e...

Qindra viktima nga tërmeti i fuqishëm në Turqi dhe Siri

Një tërmet i fuqishëm prej 7.8 shkallësh të Rihterit goditi të hënën juglindjen e Turqisë dhe veriun e Sirisë, duke lënë të vdekur qindra...

Lajmet e Fundit