24.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Fustani shumë i shkurtër i zbulon të brendshmet, miss-i shqiptar nuk e ka aspak problem

Blerta Veseli është vajza nga Kosova, e cila në tetor të vitit 2020 u zgjodh si “Miss Univers Kosova”. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit imazhe mjaft provokuese.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku bukuroshja ka publikuar në “Instagram” disa poza ku shfaqet e veshur me një fustan shumë të shkurtër dhe dekolte mjaft të hapur.

Madje në foton e parë të albumit, fustani tepër i shkurtër i ka zbuluar Blertës edhe të brendshmet. Fotot e saj kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente të shumta.

Kaq ka mjaftuar që fotoja e miss-it të bëjë xhiron e rrjeteve sociale, duke u marrë kryesisht me të brendshmet e saj.

Fustani shumë i shkurtër i zbulon të brendshmet, miss-i shqiptar

Fustani shumë i shkurtër i zbulon të brendshmet, miss-i shqiptarFustani shumë i shkurtër i zbulon të brendshmet, miss-i shqiptarFustani shumë i shkurtër i zbulon të brendshmet, miss-i shqiptarFustani shumë i shkurtër i zbulon të brendshmet, miss-i shqiptarFustani shumë i shkurtër i zbulon të brendshmet, miss-i shqiptar

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit