11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Gani Geci dyshohet se ka vrarë një person

GaniGeci7-06Një person rreth të 50-ave është vrarë sot në orët e pasdites në Skënderaj. Ngjarja ka ndodhur pas një përleshjeje me armë.

Personi i plagosur është transportuar në Mitrovicë, por ka ndërruar jetë rreth orës 20:00 ka konfirmuar për KTV-në zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Ai ka thënë se dëshmitarët në vendin e ngjarjes i kanë thënë Policisë se vrasësi është ish-deputeti i LDD-së Gani Geci, por policia nuk ka arritur ta konfirmojë këtë e as ta lokalizojë Gecin.
Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një kafiteri, përkatësisht në “Qosh Bar”, në sheshin kryesor të Skenderajt “Adem Jashari”.

Më Shumë

Rrëzohet një punëtor i ndërtimit në Prizren

Një punëtor është rrëzuar duke punuar në një kompani të ndërtimit në Prizren. Viktima, siç njofton Policia e Kosovës është duke u trajtuar në Spitalin...

Rita Ora fotografohet duke i soditur motrën e saj Elenën dhe prindërit në Sydney

Ajo së fundmi ka shkuar në Sydney për sezonin e ri të spektaklit “The Voice Australia”, ku sërish do të jetë trajnere. Por Rita Ora,...

Lajmet e Fundit