0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Gjendet i varur një person në Zhur të Prizrenit

Një ngjarje tragjike raportohet se ka ndodhur sot në orën 10:30, mbi fshatin Zhur të Prizrenit, konkretisht në magjistralen Zhur-Dragash.

Një dëshmitar ka raportuar në polici se ka gjetur një person të varur në një mal, që njihet si “Polevica” mbi fshatin Zhur të Prizrenit.

Sipas konstatimeve të para të policisë dhe hetueses kujdestare trupi është dekompozuar.

Më Shumë

Kështu vozit Shyhretja, pamja e saj merr vëmëndje

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli, ka posuar një fotografi duke vozitur, shkruan “Kosova Sot Online”. Këngëtarja është fotografua me një vajzë. Shyhretja në fotografi duket thjeshtë...

Policia identifikon të dyshuarat e kërkuara për vjedhjen e një telefoni në Prizren

Policia e Rajonit të Prizrenit ka njoftuar se të dyshuarat për vjedhjen e një telefoni në një dyqan në Prizren, janë lajmëruar në stacion...

Lepuri me doreza

Lajmet e Fundit