25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Gjendet një mjet i dyshuar në Karapotok të Prizrenit

Një person në Karapotok të Prizrenit ka hasur në një mjet të dyshuar të premtën.

Ai ka raportuar rastin, ndërsa mjeti është shpërthyer nga njësiti i deminimit i FSK-së.

“Karapotok, Prizren 16.04.2021-15:10. Një mashkull kosovar ka raportuar se në fushë kishte hasur në një mjetë të dyshuar. Njësiti përkatës policor ka siguruar vendin e ngjarjes derisa njësiti për deminim i FSK-së ka bërë shpërthimin e mjetit pa incidente”, thuhet në njoftim të Policië së Kosovës./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Moti sot: I vranët dhe me shi, temperaturat deri në 25 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se edhe sot pritet të ketë reshje shiu e shkarkime rrufesh. Sipas IHMK-së, në shumë zona të...

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia – zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, konfirmuan se ishin martuar zyrtarisht në janar. Dhe të sapomartuarit ngritën temperaturat së fundmi teksa pozuan së...

Lajmet e Fundit