17.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Petrovë të Prizrenit

mjeti i pashperthyerNjë mjet i pashpërthyer është gjetur në fshatin Petrovë të Prizrenit. Policia e Kosovës njofton se rasti është paraqitur nga një banorë i këtij fshati, i cili ka hasur në këtë mjet duke punuar me ekskavator.

“Ankuesi ka raportuar se përderisa ishte duke punuar me një ekskavator ka hasur ne një mjete të dyshuar të pa shpërthyer”, njofton Policia e Kosovës.

Njësiti për Deminim i FSK-se ka dal në vendin e ngjarjes dhe mjetin e dyshuar e ka tërhequr pa ndonjë incident./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Rusia nuk do të konkurrojë me asnjë fillm për në Oscars

Rusia nuk do të dorëzojë ndonjë film për të konkurruar në Oscars këtë vit, ka njoftuar Akademia Ruse e Filmit. Në një deklaratë, akademia nuk...

Bota sot

“Për mua, një foto e realizuar është ajo që arrin të shprehë jetën në sytë e dikujt tjetër dhe arrin të thotë diçka, rreth...

Lajmet e Fundit