13.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

I mituri vjedh 300 euro në një barnatore të Piranës së Prizrenit

Një i mitur ka arritur t’i vjedh 300 euro në një barnatore në fshatin Piranë të Prizrenit.

Vjedhja është bërë nën kërëcim të armës.

I mituri është arrestuar dhe shoqëruar në stacion policor, ku ka dhënë deklaratën e tij për veprën me të cilën ngarkohet.

 

Më Shumë

Shqyrtohet Projektligji për çmimin e produkteve medicinale

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale sot do të mbajë mbledhje. Në këtë mbledhje do të bëhet shqyrtimi në parim i Projektligjit për çmimin...

199 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

  Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës në raportin e fundit ka njoftuar se ka realizuar 135 testime, prej të cilave 26 persona kanë...

Lajmet e Fundit