25.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

I riu që vdiq dje nga aksidenti në Panorc, varroset sot pasdite

I riu Dhurim Bajrami ka humbur jetën pasi humbi kontrollin mbi makinën e tij.22 vjeçari ndërroi jetë në aksidentin që ndodhi në fshatin Ponarc të Malishevës, dje rreth orës 12:30.

“Ngasësi i një automjeti dyshohet të ketë humbur kontrollin mbi automjetin dhe është vet-aksidentuar. Për pasojë ngasësi (mashkull i lindur në vitin 2001) ka humbur jetën, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor në QKMF Malishevë”, thuhet në deklarimin e Policisë.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot në 17:00, në varrezat e fshatit Panorc.


Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: info@renelualtahiri.com

Web: www.renelualtahiri.com

Dasmori qëlloi me armë për të festuar, gabimisht vret dhëndrin

Ngjarje tronditëse është regjistruar në Jordani, ku dhëndri është vrarë aksidentalisht ditën e tij të dasmës. Autor i vrasjes aksidentale ishte një nga dasmorët, që...

“Askush nuk mund ta kopjojë Messin”, thotë bashkëlojtari i tij

Futbollisti Robert Taylor të cilit i është kërkuar të jetë shembull në ekipin e tij, Inter Miami pasi Lionel Messit do t’i jepet një...

Lajmet e Fundit