10.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Identifikohen dy fëmijë për vjedhjen e vulës në  Zyrën e Gjendjes Civile në Gjonaj të Hasit

Dy fëmijë dyshohen se kanë vjedhur vulën  e Zyrës së Gjendjes Civile në Gjonaj të Hasit.

Vula  është dëmtuar pjesërisht.

E njëjta është kthyer në Zyrën e Gjendjes Civile.

 

Më Shumë

Goditet motoçiklisti në Prizren

Një motoçiklist është goditur nga një veturë në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime trupore. Rr. Wesli Clark, Prizren 26.03.2023 – 14:44.Ka ndodhë një aksident trafiku me...

Rita Ora fotografohet duke i soditur motrën e saj Elenën dhe prindërit në Sydney

Ajo së fundmi ka shkuar në Sydney për sezonin e ri të spektaklit “The Voice Australia”, ku sërish do të jetë trajnere. Por Rita Ora,...

Lajmet e Fundit