18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Irfan Fusha kandidat i PDK-së për deputet nga Prizreni

ifran fusha me thacinPronari i Kompanisë “ABI & ELIF” në Prizren, Irfan Fusha do të jetë kandidat i PDK-së për deputet të Parlamentit të Kosovës.

Kryetari i PDK-së, Hashim Thaçi, e ka prezantuar kandidaturën e Fushës, gjatë vizitës që ia ka bërë sot Prizrenit, transmeton TV Prizreni.

Fusha para se të zyrtarizoi kandidaturën ka aderuar në PDK.

 

Më Shumë

Moti sot i vranët, dhe me intervale me diell

Moti sot parashihet të jetë i vranët dhe dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës në disa vende parashihen të sjellin riga shiu, njofton...

Masakra e ‘Tusuzit’, Selmanaj thotë se nuk do të ndalet thirrja për drejtësi

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj ka thënë se “Lagjja e Trimave”, e meriton këtë emër, për faktin se dha shumë për...

Lajmet e Fundit