31.8 C
Prizren
E diel, 21 Korrik, 2024

Ilir Meta paraqitet në SPAK

Kryetari i Partisë së Lirisë në Shqipëri, Ilir Meta, është paraqitur paraditen e së mërkurës në Strukturën e Posaçme Anti-Korrupsion – SPAK.

Për gazetarët e pranishëm, ai u shpreh se bëhet fjalë për atë që e quajti “telenovelën” CEZ-DIA, raporton A2CNN.

“Është një telenovelë që është gjykuar nja dy herë, e cila është rihapur në dhjetor 2019, nga një kallëzues i rremë, i cili është dënuar dy herë për shpifje dhe një herë për dhunë në familje”, tha Meta.

Më Shumë

”Sezai Surroi” lokacioni më i mundur për zhvillimin e Superkupës

Sezoni i ri i garave në basketbollin kosovar pritet të fillojë më shpejtë se që u mendua. Siç raportoi AsistiOnline.com garat pritet të fillojnë me...

Digjet një veturë në autostradë (foto)

Një veturë është djegur në autostadën “Ibrahim Rugova”, më saktësisht në fshatin Carallukë. Në fotografitë që i kanë dërguar lexuesit e Gazetës Express shihet se...

Lajmet e Fundit