24.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

“Kam humbur virgjërinë në moshë të re”, këngëtarja bën rrëfimin prekës

Demi Lovato ka zbuluar shumë detaje nga jeta e saj personale.

28 vjeçarja pati një dokumentar në të cilin tregoi për një abuzim seksual në vitin 2018.

Ajo diskutoi përvojën e saj si një adoleshente.

“Kur isha adoleshente, isha në një situatë shumë rëndë. Unë e humba virgjërinë time pasi kam thirrur të dashurin, duke dashur t’i jap të drejtë atij, dhe të ketë në kontroll çdo gjë” shtoi ajo.

Ajo nuk e zbuloi identitetin e tij, por tha se ajo dhe aktori i ri ishin “duke u lidhur” në atë kohë.

Por unë thashë, kjo nuk do të vazhdojë më tej. “Unë jam e virgjër dhe nuk dua ta humbas në këtë mënyrë. Dhe kjo nuk kishte rëndësi për të, ai e bëri. Pastaj unë mora fajin duke thënë se ishte faji im se përse hyra në lidhje me të” rrëfeu ajo.

Më Shumë

Qeveria del me sqarim: Nga 100 euro janë ndarë vetëm për rastet e ankesave dhe gabimeve, jo për të gjithë

Qeveria e Kosovës ka dalë me sqarim lidhur me një vendim të Qeverisë së Kosovës lidhur me ndarjen e mjeteve buxhetore në kuadër të...

Në vend të 20-tësheve bankomati nxorri 50 euroshe, banka: Duhet t’i ktheni

Një incident i veçantë është regjistruar ditët e fundit në një bankomat banke në Lozzo Atestino të Padovas, teksa makineria nxirrte gabimisht kartëmonedha 50...

Lajmet e Fundit