5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

‘Kam tradhtuar disa herë’- Rrëfehet Valon Shehu: ‘Martohem së shpejti’

Këngëtari dhe ish-banori i BBV, Valon Shehu ka “hapur” zemrën dhe ka folur pa dorashka për jetën e tij private.

Gjatë një interviste për Prive, ai rrëfeu se ka tradhtuar disa herë, ndërsa u pyetjes se kur do martohet iu përgjigj “Së shpejti”.

Nuk dihet nëse ka qenë një shaka nga ana e tij, apo me të vërtetë Valon Shehu ka gjetur personin e zemrës.

Sa i përket fituesit të Big Brother Vip, ku edhe vetë ishte konkurrent por nuk qëndroi gjatë pasi u eleminua, Valon Shehu tha se që nga fillimi ka qenë me Ilir Shaqiri.

Ndërsa banorja më e mirë sipas tij ishte modelja seksi, Beniada Nishani.

Intervista

A e meritonte Iliri fitoren?

Valon Shehu: Po, prej fillimit kam qenë me Ilirin

Sa herë je tradhtuar?

Valon Shehu: Me sa di unë asnjëherë, nëse nuk e kam marrë vesh

Ti sa herë ke tradhtuar?

Valon Shehu: Disa herë

Kur do martohesh?

Valon Shehu: Së shpejti

A je i lumtur?

Valon Shehu: Disa ditë po, disa ditë jo

Cila prej banoreve të BBV ishte më e mira?

Valon Shehu: Beniada

Seksi më i mirë para apo pas darke

Valon Shehu: Para se pastaj ha më mirë

Më Shumë

Si do ta bajmë Shqypninë kur na nuk duem me u marrë vesht ndërmjet vedit

Nga: Gjergj Fishta Ishim nga të gjitha skajet e Shqipnisë dhe të kolonive shqiptare ndër dhena të hueja. U treguam me të vërtet shqiptar sepse...

Molliqaj: Targat janë katalizator i Asociacionit, jemi kundër planit franko-gjerman – Zgjidhja e vetme është korrigjimi i kufijve

Kryetari i Partisë Socialdemokrate (PSD), Dardan Molliqaj, ka thënë se janë kundër planit franko-gjerman, pasi si i tillë nuk ka njohje reciproke me Serbinë,...

Lajmet e Fundit