16.8 C
Prizren
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Kapet me marihuanë, arrestohet një person në Prizren

Është arrestuar një person në Prizren pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një qese me substance të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë prej 1.8 gram, raporton PrizrenPress.

Sipas njoftimit të policisë, rasti ka ndodhur në rrugën “Enver Haradinaj” të enjtën rreth orës 20:30.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Moti sot, i vranët dhe me intervale me diell

Sot mbi vendin ton parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat mbeten pothuaj konstante me ditët e fundit. Sipas Institutit...

Prizreni zhurmon nga motorët e “Moto Festit”

Në Prizren u mbajt të shtunën organizimi “Moto Fest”. Në parkun e këtij qyteti zbarkuan qindra motoçikleta nga vende të ndryshme brenda e jashtë...

Lajmet e Fundit