15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Suharekë, policia konfiskon dy pushkë gjuetie dhe 29 fishekë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka konfiskuar dy pushkë gjuetie dhe 29 fishekë të kalibrave të ndryshëm, gjatë kontrollimit të një shtëpie, raporton PrizrenPress.

Ngjarja ka ndodhur dje gjatë mesditës në fshatin Budakovë të Suharekës.

I dyshuari sipas policisë pas intervisitmit është liruar.

“Fsh. Budakovë, Suharekë 30.07.2020 – 11:00. Është raportuar se gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit mashkull kosovar, njësitë policore kanë gjetur dhe sekuestruar: dy pushkë gjuetie dhe 29 fishekë të kalibrave të ndryshëm. I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregull”, thuhet në raport./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Muriqi nga Spanja mbështet Lirinë: S’kam dyshim që do inkuadrohet në Superligë (VIDEO)

Liria do ta zhvillojë njërën prej ndeshjeve më të rëndësishme në histori të klubit, të dielën ndaj Ferizajt, në kuadër të barazhit. Takimi do të...

Ky është pozicioni perfekt në seks për çiftet dembele që duan të kënaqen pa u lodhur shumë

Cili është pozicioni më i mirë pa shumë përpjekje fizike? Bërja e dashurisë do të jetë edhe më e zjarrtë dhe më emocionuese – dhe...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit