-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Katër të mitur rrihen mes vete në Prizren, dy prej tyre pësojnë lëndime

Katër meshkuj të mitur janë përfshirë në një rrahje në Prizren, ku si pasojë dy prej tyre kanë pësuar lëndime dhe kanë marrë tretman mjekësor.

Pas intervistimit, të dyshuarit janë liruar, sipas raportit 24-orësh të policisë.

Rasti ka ndodhur paraditen e së premtes, në rrugën “Ali Hadri”.

Më Shumë

Qeveria ndan 50 euro shtesë për punëtorët e sektorit publik për muajin janar

Qeveria e Kosovës ka ndarë nga 50 euro shtesë për të gjithë punëtorët e sektorit publik. Ministri i Financave, Hekuran Murati, në mbledhjen e qeverisë...

Totaj: Më 2022 u rrit transparenca në Gjykatën e Apelit

Kryetari i Gjykatës së Apelit, Valon Totaj, në konferencën vjetore të mbajtur të premten, ka prezantuar sfidat dhe sukseset, të cilat e kanë përcjellë...

Lajmet e Fundit