25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Kim dhe Kanye gati për martesë!

kimdKim Kardashian dhe Kanye West janë gati për ditën e madhe të dasmës. Të premten në mbrëmje ata përmbyllën dhe festimet paraprake që kanë rreth një javë që kanë nisur në kryeqytetin e Francës, Paris.

Në pallatin e Versajës, në sallën “Hall of Mirrors”, çifti mblodhi në një koktej miqtë e tyre më të mirë, ku nuk mund të mungonin të gjithë protagonistët e reality-t “The keeping up with Kardashian”.

E ftuara speciale e çiftit ishte këngëtarja amerikane Lana Del Rey, e cila suprizoi Kim duke kënduar këngën e saj të preferuar “Young and Beautiful”, pas një kërkese që vinte nga reperi West.

Ajo është një fanse e çmendur e kësaj kënge, ku dhe para disa kohësh kishte shkruar, “nuk mund ta heq këtë këngë nga mendja ime”.

Gjatë festimeve të ditës së premte hapësira mbi pallatin e Versajës u bë një zonë ndalim-fluturimi. Sipas burimeve të afërta me çiftin, dasma pritet të zhvillohet sot në një kështjellë të Firences në Itali.

Më përpara familja Kardashian kishte konsumuar një mëngjes në shtëpinë e stilistit të famshëm italian Valentino, i cili ishte i ftuar dhe në koktejin në Pallatin e Versajës.
/ Top Channel

Më Shumë

Zyrtare: Marsel Ismajlgeci largohet nga Ballkani

Marsel Ismajlgeci është i larguari i radhës nga kampioni në fuqi i Kosovës, Ballkani. Mbrojtësi shqiptar ishte i huazuar te kampionët e Kosovës nga skuadra...

Syla dëshiron që me Suharekën ta mposhtë Ballkanin

Futbollisti i Suharekës, Ilir Syla, ka dëshirë për të arritur fitore ndaj rivalit të qytetit, Ballkanit. Suhareka që nga edicioni i ri do të garojë në...

Lajmet e Fundit