18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Kim dhe Kanye shijojnë një akullore në Paris

Kim KardashianEdhe 1 javë ka mbetur nga dasma e Kim dhe Kanye që do zhvillohet më 24 maj, siç ka bërë të ditur vetë çifti. Ata u fotografuan duke shijuar një akullore në rrugët e Parisit ndërsa paparacët i ndiqnin në çdo hap të tyre.

Kim ka nisur një dietë dhe po ushtrohet në palestër për të qenë në super formë ditën e madhe të dasmës. Gjithashtu, para disa ditësh ajo publikoi në Instagram disa foto ku tregonte abdominalet e saj super të tonifikuara.

Kim mbante veshur xhinse dhe një T-shirt të bardhë që nxirrnin në pah fizikun e saj që të impresiononte. Më parë u diskutua që çifti do të martohej në Paris, por sipas një miku të Kanye West, “ata do të martohen në një kështjellë në Firence, ku do të ketë rreth 1000 të ftuar”.

Zëdhënësja e Bashkisë së Firences, Elisa Di Lupo, gjithashtu konfirmoi për “Associated Press” që çifti do të martohet në Firence. Ajo tha: “Cifti ka marrë me qira kështjellën

Më Shumë

Familjarët thanë se nuk iu dha ndihma nga mjekët, Spitali i Prizrenit: Pacientja erdhi në gjendje të rënduar

Në orët e para të mëngjesit të së martës, një grua në Spitalin Rajonal të Prizrenit kishte vdekur, e kjo sipas një familjari nga...

‘Shuhen’ shpresat për Shqipërinë, Brajan Gruda thirret nga Gjermania

Dy lojtarët gjermanë U-21 Brajan Gruda dhe Rocco Reitz do të kenë mundësinë të stërviten me skuadrën e të moshuarve përpara Euro 2024. Kur...

Lajmet e Fundit