16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Klopp i bindur: Becker nuk largohet nga Liverpool-i

Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, është i bindur se do ta mbajë në skuadër portierin Alisson Becker-in.

Alisson po tërheq interesimin nga Arabia Saudite ashtu siç bën ish-bashkëlojtarët Roberto Firmino, Jordan Henderson, Fabinho dhe Sadio Mane.

Megjithatë, Klopp këmbëngul se Alisson nuk do të largohet nga ‘Anfield’.

“Kjo nuk duhet të ndodhë. Ali mund të luajë edhe 10 vite të tjera. Fabinho jo, edhe Hendersen jo, ky është një ndryshim i madh”, ka thënë Klopp.

Strategu gjerman beson se skuadra e tij, do të ketë një sezon të mirë përdallim nga sezoni i kaluar.

 

Murati: Në ‘emër të interesit publik’ Kushtetuesja po i bllokon ligjet

Ministri i Financave, Hekuran Murati reaguar të dielën kundër bllokimit të ligjeve nga ana e Gjykatës Kushtetuese. Ai në rrjetin social Facebook, ka përmendur...

Suhareka publikon projektin për stadium, kërkon ndihmën nga MKRS-ja

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka publikuar të enjten projektin e kësaj komune për stadiumin e qytetit. Sipas tij, gjithçka është e gatshme...

Lajmet e Fundit