7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

“Koha të tregojmë historinë tonë”, Puyol me reagim të çuditshëm pasi Casillas e pranoi se është homoseksual

Ish-mbrojtësi i Barcelonës Carles Pyol, ka bërë një reagim të çuditshëm në cicërrimen e ish-portierit legjendar të Real Madridit Iker Casillias, pasi ky i fundit tregoi se është homoseksual.

Puyol reagoi duke shkruar:

“Është koha të tregojmë historinë tonë” – tha Puyol.

Nuk dihet arsyeja se pse ish-reprezentuesi i Spanjës ka shkruar ashtu.

A është ky reagim mbështetës për ish-bashkëlojtarin e kombëtares spanjolle apo flet diçka edhe për të.

Më Shumë

Pamje: Xhaka u përlesh i vetëm me futbollistët serbë në fund të ndeshjes

Zvicra e ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër ndaj Serbisë për herë të dytë radhazi dhe për herë të dytë radhazi e eliminoi Serbinë. Helvetikët...

Kurti: Unë jam student i Demaçit, Vuçiqi i Sheshelit

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se marrëveshja me Serbinë nuk do të jetë e lehtë. Në një intervistë për televizionin N1 të Bosnjës,...

Lajmet e Fundit