16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

“Koha të tregojmë historinë tonë”, Puyol me reagim të çuditshëm pasi Casillas e pranoi se është homoseksual

Ish-mbrojtësi i Barcelonës Carles Pyol, ka bërë një reagim të çuditshëm në cicërrimen e ish-portierit legjendar të Real Madridit Iker Casillias, pasi ky i fundit tregoi se është homoseksual.

Puyol reagoi duke shkruar:

“Është koha të tregojmë historinë tonë” – tha Puyol.

Nuk dihet arsyeja se pse ish-reprezentuesi i Spanjës ka shkruar ashtu.

A është ky reagim mbështetës për ish-bashkëlojtarin e kombëtares spanjolle apo flet diçka edhe për të.

Më Shumë

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

Ndërmarrja “Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për dy mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës. Kërkesat: Eksperiencë në përpunimin dhe vendosjne  e dyerve dhe...

25 vjet nga çlirimi i Kosovës

25-vjet më parë në Kosovë u vendosën 50 mijë ushtarë të NATO-s dhe bashkë me ta edhe administrata e përkohshme e Kombeve të Bashkuara. Më...

Lajmet e Fundit