12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Kryetari i Rahovecit mban takim me grupin punues për performancë komunale

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka mbajtur takim me grupin punues për performancë komunale.

“Së bashku me grupin punues për performancë komunale, u takuam për t’u koordinuar rreth angazhimit dhe përgatitjes për raportimin e të dhënave në sistem për vitin 2023. Besoj se angazhimi ynë i përbashkët do të sjellë suksese!”, ka shkruar Latifi në “Facebook”.

 

 

Më Shumë

Intervenohet për ndalimin e rrjedhjes së ujit në lokacionin arkeologjik në Sheshin e Lidhjes së Prizrenit

Një problem i vazhdueshëm me rrjedhjen e ujit në lokalitetin arkeologjik në Sheshin e Lidhjes së Prizrenit ka shqetësuar autoritetet që nga fundi i...

Kosova përfiton 90 milionë euro nga Banka Botërore

Ministri i Financave, Hekuran Murati dhe zëvendëspresidentja për Evropë dhe Azi Qendrore në Bankën Botërore, Antonella Bassani, kanë nënshkruar marrëveshje për financimin e politikave...

Lajmet e Fundit