16.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Kuçi takohet me kandidatët e zgjedhjeve të nëntorit

kuqi me kandidatetKryetari i Shtabit zgjedhor të AAK-së në Suharekë, Blerim Kuçi është takuar me kandidatët e këtij subjekti politik për Asamblenë Komunale.

Në këtë takim kanë marrë pjesë edhe një pjesë e Kryesisë së Degës. Ata janë  zotuar  se do të punojnë që në zgjedhjet e 3 nëntorit do të punojnë ngushtë me elektoratin e tyre. “Kërkoj nga ju që të jeni më të angazhuar që të bashkëpunoni me elektoratinin”, ka thënë Kuçi./PrizrenPress.com/

Rama këtë javë në Prishtinë dhe Beograd

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, do të te ketë një vizitë në Prishtinë dhe Beograd gjatë kësaj jave. Në të vërtetë, Rama do të ketë...

Kuvendi mban tri seanca plenare, njëra për rezervat shtetërore

Deputetët e Kuvendit të Kosovës, të enjten do t’i kenë tri seanca plenare. Sipas njoftimit të Kuvendit, seanca e parë parashihet të mbahet në orën...

Lajmet e Fundit