18.8 C
Prizren
E enjte, 25 Korrik, 2024

Kunata e fyente dhe kanoste, ankohet në polici gruaja nga Rahoveci

Një grua është ankuar në polici sepse ishte kanosur dhe fyer nga kunata. Sipas raportit 24 orësh të policisë kjo e fundit ka probleme psikike dhe në bashkëpunim me Qendrën për Punë Sociale është dërguar për tretman mjekësor në repartin e psikiatrisë, njofton Klankosova.tv.

Rahovec 05.11.2021 – 09:00. Viktima femër kosovare, ka njoftuar policinë se është kanosur dhe fyer vazhdimisht nga kunata e saj e dyshuara kosovare që ka probleme psikike. E dyshuara  në bashkëpunim me Qendrën për Punë Sociale është dërguar për tretman mjekësor në repartin e psikiatrisë.”

Më Shumë

Vdes një person në Malishevë, rasti po hetohet

Një person ka ndërruar jetë në shtëpinë e tij, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor. Në raportin 24 orësh të Policisë së...

SBASHK-ende pa vendim për grevë në shtator

 Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës e Kulturës, ende nuk është në një mendje, nëse nga shtatori do të ketë grevë në arsim. Kreu i...

Lajmet e Fundit