15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Ky është dyshimi për vdekjen e zyrtarit policor në Prizren

Zyrtari i Policisë së Kosovës në Prizren, Bafti Mehmeti, është gjetur pa shenja jete në fshatin Tupec të kësaj komune.

I njëjti ishte punëtor në qendrën e ndalimit në Prizren.

Burimet e Sinjalit njoftuan se shkaku i vdekjes së tij dyshohet të jenë problemet shëndetësore, që i ndjeri i kishte tash e sa kohë.

Këto burime bënë me dije se viktima është gjetur i vdekur në një karrige, ku po qëndronte derisa ishte duke peshkuar.

Më Shumë

Komuna e Rahovecit dhe USAID-i nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka pritur sot në takim zyrtarë nga USAID-i, në krye me drejtoreshën Jennifer Ober me ç’rast nënshkruan...

“Hapësirat e përbashkëta” projekti i ri nga Autostrada Biennale

Tashmë është lansuar projekti i ri i Autostrada Biennale titulluar “Hapësirat e Përbashkëta” e cila mbështetet nga Ambasada e Amerikane në Prishtinë në kuadër...

Lajmet e Fundit